Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

KONTAKTY

Iva Gondeková
Šalounova 1938/8
149 00 Praha 4
tel: 737143021
napište nám
Editujte v Nastavení - Přihlašovací údaje

ZBOŽÍ V AKCI

naše cena 300 Kč
Skladem

ANKETA

Jak se dívá pediatr/fyzioterapeut Vašeho miminka na nošení v šátku?

doporučuje 53% s omezením schvaluje 12% nemá názor 18% rezolutně odmítá 18%

» Spřátelené weby
Spřátelené weby

 

Spolupracuji s:

www.vanickovani.cz Péče o miminko - vaničkování, instruktorka Vanda Schreierová, která pořádá kurzy vaničkování, manipulace, nošení a laktační poradenství. Poskytuje osobní poradenství u rodin doma či na veřejných kurzech. Přednáší o kojeneckém plavání a je autorkou výukových videí vaničkování, podle kterých mohou rodiče plavat cvičit se svým miminkem bez instruktora, jen s videi. 


Občianské združenie www.nosma.sk 


float:left;margin-right:10px;

 

 


 

 float:left;margin-right:10px; 

www.vzdepa.com Naším cílem je vrátit zpátky porodním asistentkám jejich pravomoce, skutečné vědomosti, moudrost a pokoru. Navázat na historickou tradici těchto moudrých průvodkyň. Protože jak se lidstvo vyvinulo, ženy se vždy obracely k pomocnicím při porodu, a to na své porodní báby. Ve skutečnosti historici zdůrazňují, že porodní baby sehrály důležitou historickou roli ve všech kulturách od nejstarších dob. Porodní baby vždy uctívaly dobro a zdraví žen, dětí a rodin.


www.nosimse.cz 


www.nesemese.cz


www.nosenec.cz Ostatní:

Ubytování:

www.harusuvdvur.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

Pomoc obětem DN

www.acorus.cz

www.nenechme.cz