Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

KONTAKTY

Iva Gondeková
Šalounova 1938/8
149 00 Praha 4
tel: 737143021
napište nám
Editujte v Nastavení - Přihlašovací údaje

ANKETA

Jak se dívá pediatr/fyzioterapeut Vašeho miminka na nošení v šátku?

doporučuje 53% s omezením schvaluje 12% nemá názor 18% rezolutně odmítá 17%

Reference
Hodnocení kurzu pro odborný personál

"Včerejší den jsem trávila s několika dalšími ženami a doplňovala si vědomosti ohledně nošení. Pilovala techniku vázání (ano i po odnošení dvou dětí je stále co se učit :-D ) , načerpávala jsem tu úžasnou ženskou energii plnou podpory.Sešlo se nás šest žen. Naše nejmladší děti jsou ve věku cca 12m až 5 let. Fascinují na tom byl fakt, že všechny jak jsme tam seděly, jsme doposud kojící. Na přetřes přišlo u oběda i téma samoodstavu.Dnes procházím materiály, které jsem získala a nechávám doznít tu úžasnou energii.Děkuji všem zúčastněným! Věřím, že jsme se tam sešly přesně v tom složení, které pro nás všechny bylo nejlepší."

Katka Podpora nošení a kojení /nejen v šátku/ Praha


"O víkendu jsem v Praze absolvovala kurz Die Trageschule pro odborníky pod vedením Ivy Gondekové (Nošení v šátku.CZ).Kurz byl nabitý informacemi, i pro mě novými, vyzkoušela jsem spoustu nových nosítek, užila si příjemný den a dojela krásně naspeedovaná do další práce, díky! :-)"

Nesemese.cz


"Úžasný den, úžasní lidé kolem mě. Dne 5.11. jsem absolvovala kurz Die Trageschule ČR & SR pro odborníky, který vedla Iva Gondeková alias Nošení v šátku.CZ.Z kurzu jsem si odnesla nové poznatky, povzbuzení a motivaci pro mé poradenství. Děkuji za skvělou atmosféru, profesionalitu a odbornou podporu."

Nošení s Hankou