Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

KONTAKTY

Iva Gondeková
Šalounova 1938/8
149 00 Praha 4
tel: 737143021
napište nám
Editujte v Nastavení - Přihlašovací údaje

ANKETA

Jak se dívá pediatr/fyzioterapeut Vašeho miminka na nošení v šátku?

doporučuje 53% s omezením schvaluje 12% nemá názor 18% rezolutně odmítá 17%

» Informace ke kurzům
Přítomnost dětí

Děti máme rádi a víme, že malé děti nemůžeme nechat samotné. Často je miminko v kurzu skvělým obohacením, ale současně rizikem pro hladký průběhu kurzu.

Proto není možné, aby kurz probíhal úplně bez pravidel: Dítě si můžete s sebou vzít jen v případě, že bude zajištěno hlídání druhou osobou. Kurzy se konají zpravidla v prostorech, které umožňují hlídání v blízkosti i procházky v příjemném okolí.

Návštěvy na kojení během semináře jsou možné kdykoli, avšak v tomto případě nemůže být kurz přerušen. Zameškaná látka nemůže být opakována. Je na zodpovědnosti účastnice, aby si samostatně zameškanou látku zpracovala. Na krátkou dobu mohou miminka v kurzu zůstat, pokud je zajištěn hladký průběh kurzu.

Tato pravidla byla vypracovaná v zájmu všech účastnic/účastníků kurzu. Prosíme, abyste je respektovali - jistě najdete v tomto rámci způsob, kterým vyhovíte potřebám Vašeho miminka a přesto prožijete úspěšný kurz.

Pokud máte další otázky, mě neváhejte kontaktovat.

Velice děkuji 

Těším se na Vás

Iva Gondeková